Mardin Eşya Paketleme

Mardin Evden Eve Nakliyat

Mardin evden eve nakliyat ve ofis taşıma alanında profesyonel hizmet alın.

Mardin Nakliyat

Firmamız Mardin Nakliyat alanında üstün kalite hizmetler veren köklü bir firmadır.

Mardin eşya paketleme konusunda profesyonel çalışmalara imza atan Artuklu Nakliyat firmamız olarak antibakteriyel ve sağlıklı ambalaj malzemeleri kullanırız. Firmamızın gayesi eşyaları nakliyesi yapılırken zarar oluşmasının önüne geçmektir. Nakliyat firmamızda mobilyalardan beyaz eşyaların paketlenmesine kadar tüm eşyalar itina ile ambalaj yapılır. Eşya ambalaj ve paketleme hizmetimiz sayesinde sağlıklı ve güvenli bir nakliye hizmeti almış olursunuz. Müşteri memnuniyeti açısından gerçekleştirdiğimiz eşya paketleme uygulaması bütün taşıma işlemlerimizde rutin hale gelmiştir. 

  

  

Mardin Eşya Paketleme Hizmeti 

Mardin Eşya paketleme işlemini taşınması planlanan tüm eşyalar için uygularız. Nakliyat firmamız siz değerli müşterilerimizin yerine bütün eşyalarınızı özel ambalajlama malzemeleri ile güvenli bir şekilde paketler. Firmamız olarak taşınmadan önce ve sonra istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde 7/24 paketleme hizmeti için ekiplerimiz hazırdır. Nakliye öncesi ev eşyaları ya da ofis eşyaları büyük bir özen ile paketleniyor. Taşıma aşamasında zarar görme ihtimaline karşı alınması gereken tedbirlerin başında kaliteli ambalaj ve paketleme gelir. Kırılacak eşyalar ayrı ve özel ambalaj malzemeleri ile paketlenir. Paket halinde getirilen kırılacak eşyaların üzerine not düşülür. Ayrıca paketleme aşamasında hangi eşyanın evin hangi bölümüne ait olduğu üzerine yazılır. Bu sayede taşıma sırasında yeni evinize eşyalarınızı dizerken ya da kurulum gerçekleştirirken karmaşa yaşanmaz. 

Eşya Paketleme İşlemi 

Mardin Eşya paketleme işlemin taşınacak olan eşyaların özel korunaklı ambalaj malzemesi ile sarılması şeklinde yapılır. Bu sarma işleminin gayesi eşyayı çizilme darbe almak kırılma gibi olumsuzluklara karşı korumaktır. Eşyalar daha önceden dezenfekte edilmiş siteleri ambalaj malzemeleri ile sarılır. Açıkta bir yer kalmayacak şekilde eşyalar düzgünce paketlenir. Kırılacak eşyalar patpatlı havalı balon ambalajlar ile paketlenir. Diğer eşyalar ve mobilyalar ise özel korunaklı ambalaj malzemeleri ile paket yapılır. Bir nakliyat hizmetinin en önemli aşaması eşyaların paketlenmesidir. Paketlenme işlemi ne kadar sağlıklı yapılırsa taşıma güvenliği de o kadar sağlanmış olur. Firmamız kanepeleri koltuk takımlarını ve diğer tüm eşyaları özel ambalaj malzemeleri ile özenle paketler. Ayrıca ambalajlama çalışmaları birinci sınıf kaliteye sahip olan naylonlar ile yapılır.

Beyaz Eşya Paketleme 

Eşya paketleme işleminde çamaşır makinesi bulaşık makinesi Buzdolabı gibi beyaz eşyalar yalnızca pat pat naylonlar kullanılarak ambalajlanır. Firmamızın nakliyat personelleri ambalajların içerisine strafor gibi destek malzemeleri de yerleştirir. Bu sayede yüzeylerin darbelere karşı daha sağlam olması hedeflenir. Firmamız tarafından kullanılan naylonların yırtılması nem yapması ya da delinmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Ayrıca taşınması planlanan halılar içinde fermuarlı ambalajlar tercih edilir. Nakliyat firmamız ambalajlanan tüm eşyaları gerekli kontrollerden geçirir. 

Hassas Eşya Paketleme 

Nakliyat firmamız hassas olan avizeler vazolar ya da cam masalar için paketleme konusunda farklı çözümler üretir. Bu gibi kırılgan eşyalar öncelikle bezler ile sarılır ve daha sonra ambalaj yapılır. Firmamızın yüzeylerin çizilmesini engellemek için ise nakliye battaniyeleri mevcuttur. Nakliyat firmamız tarafından gerçekleştirilen üst düzey paketleme yöntemleri sayesinde en küçük bir eşya bile zarar görmeden istediğiniz adrese taşınır. Nakliyat firması olarak avantajlı fiyatlar ve ödeme kolaylığı ile eşya paketleme ve nakliyat hizmeti sunuyoruz. Firmamızda ödeme şekillerinin hepsi mevcuttur. Ödeme şekli genel olarak iş bitiminde elden ya da hesaba havale ile yapılır. Bunların yanı sıra firmamızda kredi kartı ile ödeme şekli de vardır. Artuklu Nakliyat firmamızın sunmuş olduğu bu avantajlı nakliye hizmetlerinden faydalanmak ve ayrıntılı bilgi almak için firmamızda bir telefon ile ulaşarak müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

beyaz-artuklu.png
Profesyonel Mardin evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı hizmetlerinde ismini duyurmuş, birçok firmaya önderlik etmeye devam eden Artuklu Nakliyat ile sizlerde üstün kalite hizmetleri ekonomik fiyatlara alabilirsiniz. Firma olarak yeni nesil hizmet anlayışına sahip personellerimiz, asansörlü, ambalajlı, sigortalı şekilde hizmetler vererek memnuniyetinizi sağlamayı başarıyoruz. Her geçen gün artan kalitemiz, artan memnuniyet seviyemizle birlikte sizlerinde bunlardan faydalanmasını en basit hale getirmekteyiz. Detaylı bilgi ve kaliteli hizmetler için hemen bize ulaşın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.